در دفترحقوقی SHUB و همکاران

دفتر حقوقی در حال رشد ما در منطقه تورونتو ( با هفت شعبه مختلف و با دفتر مرکزی واقع در یک مکان طی 20 سال اخیر) با کادری 39 نفره ، منحصرا̋ به ارایه خدمات تخصصی در امور مستغلات مسکونی، وصیت نامه و ثبت رسمی اسناد می پردازد. مدیر این دفتر حقوقی، استیون شاب ( Stephen Shub ) با بیش از 40 سال تجربه, مدیریت ثبت نهایی انتقال مالکیت بیش از 60̦000 واحد مسکونی در کلان شهر تورنتو را از سال 1974 تا کنون بعهده داشته است. کادر مجرب ما خدمات خود را به زبان های انگلیسی, فارسی، چینی ، روسی ، تامیل ، ویتنامی ، مالتی و عبری ارائه می کند. جهت برقراری تماس با ما، نیازی به گذاشتن پیام صوتی نیست. دفتر ما عموما̋ هفت روز هفته تا ساعت 11 شب آماده پاسخگویی مستقیم تلفنی به مشتریان گرامی میباشد! این دفتر پیام گیر تلفنی ندارد و یک شخص بطور دایم در کلیه روزهای هفته تا ساعت 11 شب پاسخگوی شما خواهد بود. این، تعهد بی نظیر ما است نسبت به شما مشتریان گرامی.

ساعات کاری منحصر به فرد ما باعث می‌شود تا هیچیک از مشتریان هرگز به منظور امضای اسناد مربوط به ثبت نهایی انتقال مالکیت، ناگزیر به ترک محل کار خود نباشند. کلیه دفاتر ما ( به جز دفتر اتوبیکوک Etobicoke و دفتری که در مرکز شهر واقع است) قابلیت دسترسی با صندلی چرخ دار را داشته و دارای فضای گسترده برای پارکینگ در طبقه هم کف می باشند. دفتر مرکزی ما در کلان شهر تورونتو در سمت شرقی خیابان یانگ ( Yonge ) درست یک بلوک شمال ایستگاه متروی فینچ ( Finch ) در شماره 5799 واحد شماره 803 واقع شده است.

درصورت لزوم به تنظیم وکالتنامه برای تهیه قرارداد خرید و فروش و انجام نقل و انتقال املاک، دفتر حقوقی ما هرگز وجهی از شما اریافت نخواهد کرد. وکالت مورد نیاز به فوریت آماده و به هر کجای دنیا بدون هیچ هزینه ای برای مشتریان و یا مشاور املاک مربوطه ،از طریق فاکس ارسال خواهد شد.

در دفتر حقوقی ما هرگز برای بررسی گواهی وضعیت آپارتمان و مدارکی که معمولا همراه آن است مبلغی دریافت نخواهد شد زیرا این خدمت در مبلغ ثابت خدمات ما گنجانیده شده است تا چنانچه مشتریان علاقمند باشند از آن بهره برداری کنند.

فلسفه دفتر حقوقی ما بر سه اصل استوار است:

  • ارائه پیشنهاد قیمت های صادقانه برای خدمات حقوقی که بعدا̋ هیچ تعجبی را برای مشتریان بر نیانگیزد،
  • ساعات کاری طولانی باور نکردنی برای رفاه و دسترسی مشتریان،
  • و تخصصی که خدمات کار آمدی را برای تسهیل در امور املاک مسکونی فراهم آورد.

اولویت ما ارائه خدمات عالی به شماست .به این منظور، مشتریان ما از خدمات ویژه از جمله تضمین پاسخگویی مستقیم تلفنی (نه پیام های اعصاب خردکن تلفنی )، آمادگی برای پذیرایی از مشتریان محترم در غیر ساعات اداری ( ساعات کاری عصر و آخر هفته) و قابلیت دسترسی آسان برخورداردند. ( تلفن منزل و تلفن همراه وکلا در پذیرش دفتر موجود است که در عین حال امکان ارسال پیام برای آن ها نیز وجود دارد)

پیش از آنکه اقدام به گرفتن وکیل نمایید، عاقلانه خواهد بود که ابتدا بخواهید تا هزینه های حقوقی مربوط به نقل و انتقال ملک، چگونگی محاسبه آن و سایر هزینه‌هایی که به صورت منطقی قابل پیش بینی هستند را بطور روشن و مشخص در اختیار شما قرار دهند. همچنین عاقلانه است که اصرار کنید وکیل شما را از هر گونه مسئله و موضوعی که ممکن است در مورد شما موثر باشد به صورت کتبی مطلع سازد تا از هرگونه سوء تفاهم آتی جلوگیری شود و شما همیشه از روند پیشرفت امور مطلع باشید.

این دفتر حقوقی علاقمند به ارائه خدمات عالی با قیمت منطقی است. سهولت دسترسی به خدمات حقوقی در مورد املاک با این سامان دهی که ما همیشه برای ارایه مشورت در مورد مسائل و نگرانی های شما آماده هستیم، تضمین شده است. عصر ها، آخر هفته ، در دفتر و یا روی تلفن همراه در خدمت شما هستیم.

اگر به هر دلیل هنگامی که تماس میگیرید وکیلی حضور نداشته باشد، کارمندان حقوقی و یا منشی های ما خوش حال خواهند بود که پیام شما را به آن وکیل ابلاغ نمایند و شما می توانید در خارج از وقت اداری با تلفن همراه آن وکیل با وی ارتباط برقرار کنید.

اگر چه قیمت ها را می توان از طریق تلفن اعلام کرد، با اینحال ما تنها به قیمت هایی که از طریق این تارنما یا از طریق فاکس و یا شخصاً و بصورت کتبی داده شده باشند متعهد هستیم . این برای جلوگیری از هرگونه سوء تفاهمی است که در یک مکالمه تلفنی ممکن است ایجاد شود. برای ملاقات با یک وکیل در این دفتر برای گرفتن قیمت کتبی هزینه ای دریافت نخواهد شد.

Stephen H. Shub  L.L.B.  با بیش از 40 سال تجربه مدیریت در خرید و فروش بیش از 60,000 ملک در خدمت مراجعین محترم می باشد.

-----------------------------------------

Please click below for a FREE Quote:

Free Instant Online Quotation

-----------------------------------------